MAC Fitness-Inspired Makeup Line by mohla být lepší než endorfiny

Reese Witherspoonová skvělá brilantní postava Elle Woods kdysi říkala: “Cvičení vám dává endorfiny. Endorfiny vás dělají šťastní. “Ale víte, co vás ještě zrovna dělá jako pikantní? Nová sbírka make-up inspirovaná cvičením společnosti MAC. Vážně, připravte se na pocit, který bude soupeřit s vysokým.

Nová kolekce Work It Out značky Beauty je označena jako “vysoce výkonná barva”, která splňuje “umění kondice”. A co to znamená pro vás, je celá řada plná jasné a hravé rtěnky, oční linky a lesklých odstínů, stejně jako několik barevných maskarů v grafickém neonovém balení. K dispozici jsou také tři různé verze softwaru Studio Quiktrick Stick značky MAC, zvýrazňující, bronzovací a konturovací produkt.

MAC Work It Out - 1
Zdvořilost Mac
MAC Work It Out - 3
Zdvořilost Mac

Nejsou však navrženy tak, aby vydržela potlačenou třídou spinů nebo vám pomohla falešným “make-up make-up” vypadat, jako bychom viděli od mnoha značek, kteří se ujali hnutí athleisure. MAC přinesl téma “fitness” do hry v duchovním pojmenování každého produktu. “Bi-ceptual” je nude béžová rtěnka, zatímco bublinková guma růžový cystalový glazurový lesk dostal nápis “Sixxx Pack”. Pěkný chladný růžový růžový glazurový lesk dostal jméno “Oh My Lunge!” A budeme ho potřebovat ihned po vydání.

MAC Work It Out - 5
Zdvořilost Mac

SOUVISEJÍCÍ: Základní make-upy, které také řeší vaše nejhorší kožní boje

Ačkoli musíme říci, že nejlepší jména byly dány MAC In Extreme Dimension Lash Mascara. “Squat It, Sugar”, “Well-Toned” a “Hottie s tělem” jsou jen některé řady rýh v řadě.

Výrobky s omezenou edicí se pohybují od 12 do 37 dolarů a budou dostupné od 2. března do 13. dubna. 

Jen málo věcí nás vzbudilo nad pojmem cvičení.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − 83 =

map