Lady Gaga’s Shimmery Eye Makeup se dostane do historie Super Bowl

Pokud se teď zíváte, není to proto, že vás Super Bowl nudil. Je to kvůli tomu, že jste se tak pozdě vytratili z toho všeho, co se stalo, a přehrávaly videa z představení Lady Gaga. Zatímco vstup do závěsného kabelu byl neuvěřitelný, myslíme si, že je to její jiskřivý, třpytivý oční make-up, který padne do poločasové historie. 

“Abych vytvořil vzhled, inspiroval jsem se ze všech kreativních pohledů v celé kariéře Gaga a jen jsem ji vyzdvihl do něčeho nového,” řekla její make-up umělec Sarah Tanno. “Chtěla jsem, aby se od této chvíle mohla podívat na tohle deset let a cítit se nadčasově.”

Nadčasové je to jisté, ale s nízkou údržbou? Spíš ne. Tanno použil několik postupů pro vrstvení, aby vypadal správně. 

Za prvé, Tanno začal používat Marc Jacobs krásu Twinkle Pop Stick Ayeshadow v Au Revoir 406 ($ 28, bergdorfgoodman.com) pro základnu. Chcete-li vytvořit levandulový efekt, použila Marc Jacobs Beauty Zvýrazňovač Gel Eye Crayon Eyeliner v Violet Femme 82 ($ 25; sephora.com) a nechala ji namíchat do základny. 

SOUVISEJÍCÍ: Každé jiskřivé oblečení z poločasového výkonu Lady Gagy

Chcete-li přidat hloubku do záhybů, aplikovala purpurový odstín v oční kůži Marc Jacobs About Eye. Pak rozjasnila fialové tóny v záhybku a zasypala víčko s Tease 202 z ozdobného kosmetického kosmetického kosmetického přípravku č. 7. Plyšová paleta ($ 59; sephora.com). 

Konečně zdůraznila růžové odstíny na obočí a vytvořila okřídlený vzhled oční linky se zvýrazňovačem Eye Eye Crayon Eyeliner v Blacquer 42 ($ 25; sephora.com) a Magic Marc’er Precision Pen vodotěsné kapalné oční linky v Blacqueru (30 dolarů; sephora.com). Posledním krokem byla řasenka na horních a spodních řasách. 

A ta horká růžová rtěnka? Doplňky Le Marc Lip Crème Rtěnka v Dashing 206 ($ 30; sephora.com) a Enamored Hi-Shine lesk na rty Lipgloss v 332 Hot Hot Hot ($ 28; sephora.com). 

A ano, lady Gaga dělal rock pastelové růžové vlasy pro show-c’mon, koordinace je klíčová! Její stylista Frederic Aspiras ponořil své konce pomocí Matrix Color Sync akvarelu předtím, než vytvořil své objemné vlny Super Bowl. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − = 57

map