Jsem našel vůni Grace Kelly used to wear, a dělá některé bláznivé věci k mým emocím

Jistě, když jsem měla šestnáct let, jsem se jako Audrey Hepburnová oblékla jako Audrey Hepburn a já se mi líbila stejně jako mnoho dalších Marilyn Monroeových citátů na Instagram jako další dívku, ale ani opravdu mi neřeknou, jak to dělá Grace Kelly. Pokud jde o hollywoodské starlety, je to moje holka, ačkoli Lauren Bacallová přijede na druhou. Na osobní úrovni mi připomíná večery strávené s maminkou, okamžiky, kdy jsem se k ní pohovočil na pohovku nebo popadl do její ložnice, zatímco pije čaj a dívala se na AMC. 

Nemyslím si, že jsem opravdu sledoval filmy a vím, že jsem možná napadla samotný čas, kdy se zřídka dostane matka čtyř. Pravděpodobně jsem se sobecky zeptal, jestli bychom mohli prosím změnit kanál na Chlapec se setká s celým světem Marathon, ale teď Grace Kelly spolu s výše uvedenými herečkami mi připomínají čas strávený s maminkou, i když vypadají naprosto stejně jako ona. 

A dnes, ve světě, kde je třeba více než kdy jindy pozitivita a laskavost k sobě, jsem vděčná, že jeden pohled na Grace Kelly mi přináší vzpomínky na pocit bezpečného, ​​teplého, pohodlného a milovaného. Nostalgie je silná věc a slouží jako vítaná připomínka, aby zavolala maminku a řekla jí, že je to jedna z nejneuvěřitelnějších žen na světě. 

A z hlediska krásy bych neměla lhát a říkala jsem, že si nepřeji, abych mohl vytáhnout blonďatý, bláznivý bob jako Grace. Její kůže? Dokonalý. Je to klasická krása s krásně ženským stylem, kterou se snažím napodobit co nejvíce. Je také pravděpodobně důvodem, proč Betty Draper je můj oblíbený charakter Blázen. Betty se docela vyrovná s Gracem a vlastnila to. Nezapomeňte, že kompliment ji získal natolik, že se mu podařilo modelovat sólovou reklamu? 

Zatímco si nemyslím, že budu brzo blonďat a hnědá rtěnka je víc než můj džem než bledá balerína růžová, jsem schopen kopírovat svou dívku Grace s vůní a je to trochu ironické, když jsi přemýšlejte o tom, jak je smysl pro zápach tak spojen se vzpomínkami. 

SOUVISEJÍCÍ: Jak barvit vlasy doma

Nedávno jsem byl představen Chateau Krigler, vůni známou známkou toho, že ji nosí někteří z nejpopulárnějších herců a osobnosti všech dob. Mysli na Jackie O, Audrey Hepburnovou, JFK a ano, Grace Kellyová.

Grace byla fanouškem Chateau Krigler 12, neuvěřitelně lehké květinové vůně, která voní, jako by někdy viděla, jak moje babička vyrůstala ve svých dvaceti letech. To neznamená, že je příliš prašivá nebo datovaná, ale šťastná, ženská a čistá, ale také dostatečně silná, aby mohla s vámi sedět několik hodin. Není to parfém, který má moje máma, takže mě s ní tak nepřipojuje, ale na sobě mi to připomíná dětství a čas, kdy by doslova jakýkoli špatný den nebo nervózní myšlenka mohla upokojit mé sedění na gauči s mojí matka. 

Vůně je tvořena poznámkami pravděpodobné, růže, mimózy a bílého pižma. Vůně je okouzlující, jemná, inteligentní a připravená. A ta fantazie, na kterou jsem se dříve zmínil? To se bohužel přenáší i na cenu. Jeden 3,4 oz. láhev zazvoní za 355 dolarů, takže jo, pravděpodobně něco, co Grace mohla snadno dovolit. 

DALŠÍ INFORMACE: Dárky pro krásu Vašeho drahého otce bude milovat

Když je láhev suchá, nejsem si jistá, že si budu moci dovolit tento konkrétní typ regenerace paměti, ale mezitím si budu vychutnávat květinovou dobrotu a vzpomínky na chvíle s maminkou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − 87 =

map