Instagram-slavné make-up značky, které potřebujete vědět InStyle.com

Insta Famous Beauty - LEAD
limecrimemakeup / instagram; farsalicare / instagram; ofra / instagram; jiviasplace / instagram

Marianne Mychaskiw

13. července 2017 @ 16:30
Každý z našich produktů byl nezávisle vybrán a přezkoumán redakčním týmem. Pokud provedete nákup pomocí odkazů, můžeme provést provizi.

Koneckonců, naše schopnosti v Instagram sleuthing mohou být využity pro dobro a ne zlé – a “zlem”, máme na mysli posunování příliš daleko a ubližování vlastním pocitům.

Každá oblíbená platforma pro sdílení fotografií mění způsob, jakým žijeme, a to, jak se dozvídáme o nových nových kosmetických produktech. Ačkoli jsou značky jako Jeffree Star, Colourpop, Kat Von D, Huda Beauty a Anastasia známy a milují samy o sobě, mají společenské následky, které vyvolávají výzvy kolektivní posádky Kardashian-Jenner a jejich přítomnost na Instagram jim určitě pomohla katapultovat do slavných značek, které dnes známe. Poté, co jsme analyzovali vlastní kanály, jsme se seznámili s seznamem ostatních fanoušků, kteří neustále vidí, jak se lidé na stránce Trendmooda neustále uvidí, na každé tváři bloggerů. Pokračujte v čtení, abyste viděli některé z # trendových značek krásy, které potřebujete vědět.

VIDEO: Jak pracovat s vhodným obrysem

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 92

map