Gwyneth Paltrow’s Goop od Juice Beauty Skin-Care Line je tady! Získejte bližší pohled

Gwyneth Paltrow Goop Skincare Line
2015 Steve Granitz

Erin Lukas

Mar 08, 2016 @ 13:30 hod

Goop je první pokožka péče linka jemné je konečně tady a sbírka každodenní péče o kůži essentials Gwyneth Paltrow vytvořil ve spolupráci se šťávou krása je všechno, co by naděje čistého života mohl doufat – a ještě víc. Každý produkt je nejen zcela přirozený, ale je obalován v luxusním černobílém balení, který je stejně minimální jako jeho organické botanické složky.

Paltrowova myšlenka, aby se její značka na krásu světa, následovala její divoko úspěšný životní styl, přišla ze sledování jejích experimentů krásy dcery Apple. Nedostatečná vládní regulace ingrediencí pro kosmetické výrobky hrála také roli a je to něco, čeho doufá, že kůže na péči o pleť od společnosti Goop může vynahradit. “Mám dceru, která je posedláma posedlá. Každé narozeniny má, chce dárkový certifikát na make-up. Když se na ni podívám v červené rtěnce a řasenku (jen doma!) Vím, že 60 procent toho, co jsme na těle nasadili, jsou absorbovány do našeho systému. To je to, co mě inspirovalo udělat něco organického, “řekl Paltrow Ve stylu na startu linky v New Yorku minulý pátek.

Kolekce šesti produktů je nyní k dispozici na stránkách společnosti Goop pro zdravé živé nadšence, které rozšiřují svůj čistý, zelený životní styl na rutiny péče o kůži. Než získáte “záblesk Goop”, přejděte dolů, abyste se podrobněji zaměřili na produktovou řadu.

SOUVISEJÍCÍ: Viz Amazing Beauty Transformation od Gwyneth Paltrowa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 72

map