Denní krása Buzz: Matná červená rtěnka značky Gigi Hadid

Potíže, žádný make-up a špinavý vysoký koňak jsou naší uniformou, když jsme doma na dovolené. Můžete plánovat, abyste neopouštěli pohovku po celý týden, ve kterém jste v městě, ale je pravděpodobné, že vaši rodiče vás přinutit, abyste se objevili na rodinné funkci nebo dvě.

Nejjednodušší způsob, jak vypadat, jako byste chtěli sedět vedle vaší nepředvídatelné tety Bonnie na večeři? Přinesli trochu – ale ne příliš mnoho úsilí do tvého makeupu. Potřebujete vizuální? Nedívejte se dál než ostrý kočičí oko Gigi Hadid a matná červená rtěnka, kterou nosila, aby se zúčastnila hry New York Rangers se sestrou Bellou a matkou Zayna Malíka.

SOUVISEJÍCÍ: Gigi a Bella Hadid Vezměte Zayna Malikova máma do hry New York Rangers

Chcete-li dostat čisté kočičkové oko supermodelky, dosáhnete pro tekuté oční linky s jemným aplikátorem plstěného hrotu, abyste získali přesnou čarou. Sledujte vložku podél horní čáry řas a rozšiřte ji nahoru a ven, až se dostanete do vnějšího rohu. Zatímco nepoznáme přesnou linku, kterou použil Hadid, milujeme Liquid Liner z její kolekce Maybelline ($ 7; ulta.com).

VIDEO: Nyní si můžete koupit Gigi Hadid Barbie Doll

Pokud jde o rty, rozhodněte se pro superpigmentovanou červenou tekutou matnou vzorec jako je Maybelline SuperStay Matte Ink Un-Nude Liquid Lipstick v Pioneer ($ 10; walgreens.com), který se bude držet po celou dobu své rodinné slavnosti.

Supermodelka jí nechala vypadat příležitostně s vysokým nádechem vysokého koně a hokejového dresu. Při napodobování modelu hokejové hry makeup skrývá skutečnost, že jste binging-sledování Koruna od chvíle, kdy jste přišli domů na dovolenou, změna z vašich potu je zcela vaše volání.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map