Denní krása Buzz: Burgundské oční linky společnosti Yara Shahidi

Může být pouze 17 let, ale společně s řešením problémů s rasou Black-ish nebo vstát na vzdělání dívky s Michelle Obama, Yara Shahidi je na cestě stát se silou ve stylu a kráse království také. Dívka se nebojí riskovat a učinit prohlášení s jejím vzhledem.

Případová věc: Vražedný záporný vesmírný oční oko Shahidi nosila včera večer na večeři, která slaví novou make-upovou kolekci Chanel v Santa Monice, CA. Shahidiina make-upová umělkyně Emily Chengová použila teplý odstín, aby vystopovala horní a spodní vodní linie herečky a prodloužila čáry směrem ven do křídla. Namísto vyplnění kliknutí ho nechal jako takový.

SOUVISEJÍCÍ: Yara Shahidi je nejvíce stylová teenagerka v Hollywoodu

Pokud jste stejně posedlí touto neočekávanou zápletkou, která vnášejí vánoční podšívky a letní krásy vypadají jako my, vyzkoušejte Chanel’s Stylo Yeux Waterproof Long-Lasting Eyeliner v Erosi ($ 33; chanel.com). Tato krémová gelová tužka je hladká a je odolný proti rozmazání, takže vaše vložka zůstane v teplu neporušená.

VIDEO: Za scénami s Black-ish Star Yara Shahidi

Shahidi vyčistil make-up s čistou kůží s čerstvým obličejem a obočí, aby se zaměřila na oči. Její přirozené kudrlinky byly vytaženy do vysokého poníka, aby dokončily vzhled.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 82 =

map