Chcete se cítit fantazijně a zacházet s vaší podšívkou? Budete to potřebovat

Víš, co je naštvaná? Opuchlé oči. O tom nejsou žádné dva způsoby. Ale vy víte, co necítí? Učinit je pryč a cítit se fantazie zatímco tak. Protože je něco víc luxusního než zacházet se svou tváří se skutečným zlata? Je to doslovná definice léčení sebe sama. Takže byste měli více věřit, že jsem posedlý Elixírem 24K Eye Elixir Pixi Beauty – protože je to cenově výhodný luxus. Je to samo o sobě úžasné, ale dáme to do ledničky? No, řekněme, že vaše tašky a tmavé kruhy pod očima – nemají šanci stát se této zlaté dívce. Je to jen fakt. Další informace o tom, proč je to úžasné, je tady Amanda Bellová:

Co se jmenuje: 

Pixi 24K Eye Elixir

Kolik to vám dá zpět:

Vstupenka do filmů plus popcorn … nebo 22 dolarů; target.com

SÚVISIACÍ: Řešení pro získání všech těch těhotenských masáží je zde

Co to dělá zvláštní: 

Tato roleta je okamžitě uklidňující a uklidňující pick-me-up a léčba očí. Funguje na vzhledu řádků / únava a nafouknutí jediným pohybem chirurgické oceli válečkem, což přispívá ke zklidňujícímu a uklidňujícímu zážitku. A je to taky tak osvěžující, že se bootuje.

Pro koho to je?

Všichni.

Kdy použít:

Denně jako součást rutiny péče o pleť, a také, kdykoli je tato jemná kůže pod očima potřebná trochu navíc. Každý potřebuje přítele.

Související články: Krása Blogger řeže vlasy a dává to kde?

Co se cítí jako:

Okamžité osvěžení. Je to probuzení v trubici.

Co to voní jako: 

Vonné uvolnění, protože to je v pohodě.

SOUVISEJÍCÍ: Ponořte se do tohle po dobu 15 minut, spíte jako dítě

Co říká internet:

Věděl jsi? Náš Elixir 24K Eye Elixir je inspirován skutečným #gold pro zvýšení cirkulace, plné linie a zabraňuje známkám únavy. K dispozici online! #Beauty #Skincare

Fotografie, kterou poslal Pixi od Petra (@pixibeauty)

Co říkají odborníci:

Přímo z úst Amanda Bell “The 24K Eye Elixir okamžitě vsákne do, takže je ideální pro použití pod make-up, jak je to jen absorbuje do kůže (bez přerušení svůj oční make-up, který používáte na něj.) Má génius koktejl uklidňující a de-nafouknout okurky, závod kolagen pracovat na jemné linky, kofein oživit a 24karátovým zlatem, které působí jako anti-únavě complex- tato léčba je konečným multi-tasker.“ 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 74 = 78

map