Charlotte Tilbury vytvořila rtěnku pro Kim Kardashian a další její slavné přátele

Charlotte Tilbury Lipsticks - Lead
Zdvořilost; Time Inc. Digitální studia

Marianne Mychaskiw

23. března 2016 @ 19:00

Možná nebudeme schopni dostat naše ruce na Birkinovu tašku Kim Kardashianové, ale díky Charlotte Tilbury brzy budeme schopni políbit ručně míchaný odstín nude rtěnky. Letos v létě bude pro make-up umělec vyzdvihnout sbírku Hot Lips, která je inspirována mnoha slavnými klienty a upravenými rtěnkami, které vytvoří na místě pro každou z nich. “Co dělám jako make-up artist, když pracuji s těmito celebritami, obvykle mícháme barvy, abychom vytvořili nový,” říká Tilbury. “Všichni chtěli své vlastní osobní barvy a chtěl jsem z nich vytvořit kolekci, takže jsem byl rád – myslíte, že to uděláme, a uděláme to veřejnosti? Byli všichni nadšeni a shromáždili se tak organicky . “

Zvláště pro Kardashian, profesionální smíšený stín nahého (výše) jít spolu s hvězdou zálibou pro dobrou neutrální rtěnku. “Buď ji miluješ, nebo ji nenávidíš, ale já uctívat její. Je to tak úžasná žena a byla pro mě tak neuvěřitelně příznivá a báječná, “říká Tilbury.” Když udělám její make-up, myslím na lidi jako Raquel Welch a Sophia Loren – to jsou její ikony krásy také. Je královnou nahého rtu. Chtěl jsem vytvořit něco nahého, ale s retro Dolce Vita vibrace. Myslím, že to bude vyprodat ještě předtím, než dokonce dopadne na pulty! “

Ještě lepší je, že sbírka má filantropický prvek. $ 2 z prodeje každé rtěnky bude mít prospěch ženy pro ženy International, která podporuje ženy, které přežily války a konflikty, které byly sociálně vyloučeny. Kromě toho se Tilbury sama stala sesterským sponzorem ženy v rámci charity, která darovala peníze každý měsíc ve vlastním jménu a jménem všech osobností, které se podílely na projektu Hot Lips.

Charlotte Tilburyova kolekce Hot Lips začíná v červenci v ceně 32 dolarů za tunu, ale mezitím se posuňte dolů a získejte záblesk v každém odstínu od sestavy.

Související články: Charlotte Tilbury vylévá krásy triky, které používá na Rihannu, Amal Clooney a Kim Kardashian

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − = 9

map