Barevné řasy jsou tajemstvím, jak dělat vaše oči Pop

Ať už se šílená šílenost z krasavice rozvíjí nebo ne, není to na tom nic. Co je důležité je, že barevné faux řasy a barevná rozšíření řas jsou tajemstvím, že vaše oči vyskočí.

Myslíš, že jsem blázen? Upřímně řečeno, když jsem poprvé uviděl ten trend, který dominoval internetu, nebyl jsem tak přesvědčen, že bych někdy chtěl dodat do mých bičů i dětské fialové chloupky nebo duhy. Ale jak se ukázalo, kromě toho, že jste fotografickou optikou, mohou udělat hodně pro svůj vzhled – snad ještě víc než vaše standardní trubka maskary.

SOUVISEJÍCÍ: Jak nosit barevné řasenku pro každou barvu očí

Expertka a zakladatelka Envious Lashes, Clementina Richardsonová, je právě uvedla do svého studia a nabídla tento měsíc už naprosto pozitivní odpověď. “Přínosem # 1 pro získávání barevných řas je, že jsou navrženy tak, aby zvýšily přirozenou barvu očí a tvar vašich očí dokonce ještě více, než tradiční prodlužování řas,” říká nám. “Barevné řasy vám také pomáhají vyjádřit svou individualitu, jemné šupiny barvy vytvářejí flirtující, sexy vzhled.”

Naše Mermaid řasy dorazily ☺️��. Zastavte se a nechte nás přizpůsobit, jak vypadáte! ������ #purple # ombre # hlasitosti

Příspěvek sdílený odborníkem Celebrity Eyelash Expert (@enviouslashes)

Zatímco se můžete rozhodnout pro libovolnou požadovanou barvu a procento barevných veršů řas standardních černých řas aplikovaných a dokonce přizpůsobit vícebarevný vzhled, jiný přístup je zvolit způsobem, který zvýší přirozenou barvu očí. 

SOUVISEJÍCÍ: Hillary Clintonová vynaložila 600 hodin na její rutinní krásu v roce 2016

Mořská panna má v Purple Reign Ombré ��. Přejeďte prstem ����. #trending # trendy # purplehair #purple #klasy #lashextenze #longisland #longislandlashes # bestlashes # umělec # nomakeup # greeneyes # almondeyes # nádherné # hezké # lashesnyc

Příspěvek sdílený odborníkem Celebrity Eyelash Expert (@enviouslashes)

“Například fialová zelená oči vypadají mnohem intenzivněji a také dobře fungují na hnědých očích, aby vytvořily iluzi většího oka,” vysvětluje Richardson. “Zelená funguje nejlépe spárovaná s oříškovými oči pro krásné umývání barvy, zatímco modrá pomáhá děvčatům s modrými očima působit větší dopad a také přináší přirozenou krásu hnědých očí.

Takže pokud máte modré oči a rozhodnete se, že chcete, aby se objevily ještě víc, stylista v salonu Richardsona by použil 20 procent umělých řas v černé a pak 60 procent v modré.

VIDEO: 5 z nejdražších obličejů venku

Budete pravděpodobně také v ateliéru o něco déle než obvykle. “Na rozdíl od tradičních černých řas, barevné řasy vyžadují trochu více myšlení v umístění a kreativitě,” poznamenává. “Vytváření symetrie na obou očích je důležité, je to umění, a proto říkáme našim klientům, aby umožnily 30 minut navíc pro barevnou službu.”

Pokud nejste připraveni na závazek, že rozšíření řas přináší, můžete vyzkoušet lepidlo na falešné nebo dokonce barevné řasenky. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map