11 z nejlepších lekcí krásy “Gilmore Girls” nás učil

Když Gilmorova děvčata skončili v roce 2007, fanoušci se zasmáli a plakali – ale stále to nestačilo. Diváci chtěli, aby život ve hvězdách Hollow pokračoval navždy. Naštěstí bylo přání uděleno, když Netflix oznámil, že se chystá Gilmorova děvčata restartování, premiéru na 25. listopadu.

Zatímco Lorelai a její dcera Rory nás učí, hodnota dobrých občerstvení (pizza, cukroví a popcorn jsou Všechno potřeby), ale také rozšiřují moudrost v oddělení vlasů a make-upu. Nejen že byla Lorelai tou nejchytřejší matkou ve městě, ale byla snad nejvíce stylová.

PŘÍBUZNÝ: Chlapci, Gilmore Girls Nail Polish existuje

Zde je zaokrouhlování nejlepších lekcí z krásy Gilmorova děvčata, protože o několik let později jsou jejich tipy stejně relevantní a relatable jako vždy. A pojď, hluboko, vždycky jsi chtěl být Gilmorem.

1. Bad Girls nosí červené nehty

Před Roryho prvním dnem v Chiltonu její matka trvala na tom, že jí maloval nehty na ruce. Proč? Protože “soukromé školní dívky jsou špatné dívky a špatné dívky vždy nosí červený lak na nehty.” Jen Rory ví, že její prsty jsou tou barvou, ale je to stále odvážný krok.

2. Vždy přidejte extra pomlčku vlasového spreje

Těsně před školním tancem pomáhá Lorelai Rory, aby se dotýkala svého updo s konečným spritzem vlasového spreje. Jen nebuď jako Sookie, která náhodou drží láhev špatným směrem a dostane ji do očí.

3. Lehká lesk na rty jde daleko

Uprostřed Roryho předčasného rozpadu se Lorelai vrací a zachrání si den. Říká: “Dab na lesk na rty, jasná, ovocná, možná trochu řasenka, noste vlasy a váš postoj vysoko.” Někdo to šití na přikrývku ASAP.

4. Nehýbejte se od Glitter

Když Lorelai pomáhá Lukově dceři Aprila hodit oslavu narozenin, nechá dívky experimentovat s jejich vzhledu. To znamená třpyt, třpyt, – a říkali jsme lesk? A také zábavné barvy vlasů.

SOUVISEJÍCÍ: Klíč k jasným očím? Je to v této trubce

5. Bandany mohou dělat improvizované čelenky

Ne, nemusíte být cowgirl. Lorelai dělá tento vzhled okamžitě v pohodě. Navíc je to dokonalý způsob, jak udržet vaše vlasy z obličeje. Je to vítězství.

6. Přizpůsobení vašeho rtěnku vašemu oblečení není nejhorší nápad

Červené rty s červenou špičkou se mohou zdát příliš přizpůsobivé, ale jak to ukázalo toto duo matka a dcera, je to klasický pohled na důvod.

7. Staromódní není z módy

Rory a Lorelai, jak je vidět během tančícího tanku, mohou vytáhnout účesy z nějakého desetiletí. Ty vypadají tak glam!

SOUVISEJÍCÍ: Příliš tvář x Beautyblender konečně odhalil jejich Collab

8. Tresky okamžitě vám pomohou vypadat více zralé

Během svých vysokoškolských let v Yale pomohla Roryova nové účes, aby vypadala mnohem starší a kolegiální. Je bláznivé, kolik třesků může změnit váš vzhled.

9. Neztrácejte podpis

Ať už perly Emily Gilmore nebo Lane Kim brýle, některé postavy udržují podobný styl v celé sérii. Mohou přidávat nějaké extra oční make-up nebo poofovat jejich vlasy občas, ale oni zůstanou pravdivý k sobě, a to je nejdůležitější.

10. Barvení vlasů je s kamarády zábavnější

Je lepší než jít sám, že? Zatímco v Yale, Rory zkouší růžové upozornění se svými kamarády, Lucy a Olivia. Je to spontánně zábavný (a dočasný) vzhled.

11. Nemusíte opustit své jídlo

Jistě, dělat si vlasy a make-up je skvělé. Ale někdy upřednostňujete tacos a dejte si na ubrousky (dočasná zábava!) Jak nás Gilmores učil, můžete vždy znovu aplikovat svůj lesk na rty po jídle.

Nyní se necítíte inspirováno, abyste se vrátili zpět a celou sérii opakovali? Tyto tipy krásy posypané v celém je další bonus.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 + = 65

map