Získejte Retro-inspirované vlny Daisy Ridleyho z Star Wars: The Force Awakens Premiere

Daisy Ridleyová překvapila premiéru L.A. Star Wars: The Force Awakens v pondělí se objevila v ženském šatníku Chloe Atelier, který byl stejně pěkný jako její přirozený make-up a měkké retro vlny. Šli jsme přímo k jejímu kadeřníkovi na večer, Robertu Vetice, abychom zjistili všechny okouzlující detaily na zastávce show.

Vetica odhalila Ve stylu že Ridleyiny vlasy byly inspirovány Charliem dívkou. “Myslím, že je to opravdu málo, ale Charlie [Angelova] dívka, kterou mám na mysli, je Shelley Hacková. nemovitý Charlie Girl v očích. “

Klíčem k tomuto vzhledu je objemné tělo, takže Vetica pokračovala, aby vysvětlila: “Začal jsem s Leonor Greyl Mousse au Lotus Volumatrice – Volumizing Styling Mousse ($ 46; saksfifthavenue.com), aby vlasy nějaké tělo předtím, než ho připravil na horké nástroje. “

Sedmikráska Ridley Hair EMBED

SOUVISEJÍCÍ: Get Me Bodied – Nejlepší objemové produkty pro silnější a plnější vlasy

“Po pěnění jsem postřikoval přípravku Leonor Greyl Conditionlle Heat Protective Styling Spray ($ 38, nordstrom.com) a následně ji vysušil pro hladkou strukturu.” Kvůli přidání dalšího těla, “Daisy držel hlavu vzhůru nohama a pak jsem projel pramenem pramínkem se štětcem štětiny z kulatého divočáka a foukací sušičkou na nízké teplo pro další objem.”

Po přidání hluboké boční části byla použita kadeřová dráha o délce 3/4 “pro dosažení vzhledu Marilyn Monroe. Vetica se rozdělala kolem Ridleyho hlavy v malých částech, aby vytvořila volné kudrlinky a zablokovala vlny na místě pomocí Leonor Greyl Spray Structure Naturelle ($ 42; leonorgreyl-usa.com).

“Celý vzhled jsem pak zakončil kartáčováním, škádlícím a pokořováním sady kudrlin do struktury dostatečné pro udržení zámků, a to po celou dobu používání vlasového spreje Leonor Greyl Structure Naturelle, tento produkt je kouzelný!”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − 46 =

map