Tato snadno vyrobená granola je perfektní dárky pro hostesky

S brunch novoroční den hned za rohem zkoumáme recepty, které by měly začít v roce 2016 na lahodnou a zdravou notu. Milujeme myšlenku pečení dávky čerstvého granola, která slouží našim hostům, nebo dáme našim hostům chutné poděkování. Michelle Pusateri, tvůrčí mysl za společnost Granola v San Francisku Nana Joes, dělá recept, který “chutná stejně jako směs skořice toast Crunch obilovin a kakaových puffů,” říká. Takzvaný Bay Leaf Kuchyně Blend, pojmenovaný po neziskové organizaci Bay Area, která učí děti k vaření s místními, udržitelnými přísadami, kombinuje tóny hnědé čokolády, skořice a bobulí, které nabízejí příjemnou a příjemnou snídani nebo občerstvení. Bite si vegan, bezlepkový recept níže – vaše novoroční vyhlášení vám poděkuje. 

SOUVISEJÍCÍ: Polévková kaštanová polévka, která vás zahřeje po celou sezónu

Bay Leaf kuchyňská granola

Složení:

4 šálky organického válcovaného ovesu (můžete certifikovat bez lepku) 
¼ šálku organických mletých semen 
¼ šálku organického nafouknutého proso 
¼ šálku organické nafouklé hnědé rýže 
1 vanilková fazole (oškrabovaná k odstranění semen) 
2 lžičky mořské soli (neváhejte upravit sůl po smíchání) 
1 lžička organické skořice 
½ šálku organického javorového sirupu 
¼ šálku organického olivového oleje 

Přidat po pečení: 
½ šálku organické ovocné šťávy oslazené brusinkami 
½ šálku organické tmavé čokolády 

SOUVISEJÍCÍ: Podejte svou dovolenou hosté s tímto Pinterest-Worthy Peppermint Cake

Pokyny: 

1. Předehřejte troubu na 250 ° F. Ve velké misce kombinujte oves, mletý lnu, nafouklé proso a nafoukanou rýži.

2. V malé misce kombinujte javorový sirup, olej, skořici, mletý lnu, vanilkovou fazolku a sůl. Směs spolu tak, že sůl a skořice jsou rovnoměrně rozděleny. Smíchejte obě směsi a promíchejte, dokud nejsou všechny přísady naneseny. 

3. Nalijte na dvě samostatné plechy. Pečeme po dobu zhruba 1 hodiny a 15 minut, mícháme každých 15 minut, abychom dosáhli rovnoměrné barvy (tento recept granola je lépe dobře opečený). 

4. Vyjměte z trouby a přeneste do velké misky. Přidejte brusinky a čokoládu tak, aby se roztavila a je rovnoměrně rozptýlená (mixujte s lopatkou, abyste nepálili ruce).

Varianty: 

Máte-li v granoli přednost ořechů, neváhejte přidávat ½ šálku nakrájených ořechů do tohoto receptu s miskou ze sušených ingrediencí. Do vaší dávky můžete také přidat další sušené ovoce. Pokud je to možné, vyberte organické ovoce, které jsou přirozeně oslazené.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 3

map