Obnovte Jessica Albu’s Fierce Smoky Eye z ceny Music Awards 2016 Billboard Music Awards

Kdo věděl, že modrý oční stín může vypadat tak elegantně? Odvážný odstín má poněkud špatnou pověst, snad kvůli některým okamžikům návratu z 80. a 90. let, které bychom si přáli, abychom se mohli vrátit, ale včera v noci Plakátovací tabule Music Awards, Jessica Alba dala stínu moderní aktualizaci – a zároveň slouží vážným punkovým vibracím. Vycpané obočí zarovnala grafické oko bez soupeření, zatímco její čistá pleť a hnědý nahý rty přinesly rovnováhu. Po vrstvě Honest Beauty Everything Primer ($ 27; ulta.com) hvězda následovala s nadací Everything Cream Foundation ($ 30; ulta.com), používající odstíny mandlové, kamélie a jávské barvy ve spojení s oběma vyrovnanými tóny a přidejte trochu lehké obrysy. Čestné krásy svítící prášky v reflexi bláznění a reflexe úsvitu (25 dolarů každý, ulta.com) byly poté použity kolem její linie vlasů a lícních kostí, aby zdůraznily její záře.

SOUVISEJÍCÍ: Nejžhavější vyhlídky z 2016 Billboard Music Awards

Při pohledu na toto oko byly použity jak tealové, tak námořní tóny z Alba’s Honest Beauty Eyeshadow Trio v Ocean Blue (25 USD, ulta.com), přičemž tmavší tón byl soustředěn na vnějších koutcích. Jakmile byla její horní a dolní linie řas definována s True Velvet Eyeliner v Sapphire ($ 16; ulta.com), několik velkorysých kabátů řasenky přes řasy a Brow Filler ve Rich Brunette ($ 15; ulta.com) do jejích oblouků skočil z oka. Měkký nahý rty, který byl vytvořen pomocí skutečně Kissable Lip Crayon v Honey Kiss ($ 18; ulta.com) a nejmenší množství Lip Gloss v Kind Kiss ($ 18; ulta.com), svázal všechny prvky dohromady.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 65

map