The Water Bottle Vaše oblíbené celebrity jsou v současné době posedlí

Alessandra Ambrosio
FameFlynet

Anna Hechtová

27. prosince 2017 @ 15:00
Každý z našich produktů byl nezávisle vybrán a přezkoumán redakčním týmem. Pokud provedete nákup pomocí odkazů, můžeme provést provizi.

Pokud jde o zdraví a wellness, všichni víme, že hydrataci je klíčová. Ve skutečnosti odborníci říkají, že každá buňka v našem těle potřebuje tekutinu správně fungovat. 

To je důvod, proč řešíme přísun vody (a uchováváme láhev s vodou na ruce), abychom v novém roce získali všechny výhody zdraví (a krásy!).

Z toho, co jsme viděli, mnohé celebrity již si vybraly svou láhev s vodou. Láhev bkr ($ 28 až $ 45, nordstrom.com) je vyrobena ze skla a je pokrytá tenkým vnějším rukávem, který je dodáván v mnoha barvách a stylech. Milujeme je, protože jsou šetrné k životnímu prostředí (ve srovnání s jednorázovými plastovými lahvemi na vodu), a jsou to prostě elegantní.

VIDEO: Získejte Abs

 

Zjistěte, které celebrity také přísahají těmito robustní-splňuje-stylové bkr láhve níže. Nyní je čas na zvýšení příjmu vody a začněte vytvářet zdravé návyky v roce 2017.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 1 =

map