3 věci, které jsem se dozvěděla od aplikace Kylie Jennerové

Nebyl jsem bývalý osvojitel Kylie Jenner Oficiální aplikace. Abych byl upřímný, předpokládal jsem, že se její obsah otáčí kolem vlasů a tipů pro make-up a jsem spokojen s mým ranním lékárníkem – oční linkou a nízkým koněm. 

Ale v úterý se zprávy rozbilo, že nejmladší člen klanu Kardashian-Jenner propustil a vaření videa, který jako spisovatel životního stylu přistupuje přímo do mé sféry zájmů. Bohužel, internet by mi mohl nabídnout jen rozmazané obrazovky-chytání překvapivě oblékl (ale přesto nádherný) Jenner a její “sous kuchařka” Victoria vznášející se nad taškou marshmallows. Tak jsem konečně stáhl Kylie app (zdarma na iTunes a Google Play), a podepsal jsem se za 2.99 dolarů za měsíc předplatné.

Abych tento nový zdroj plně využil, prošel jsem nespočet článků a videí o módních tipů, seznamů krásy, seznamů domácích dekorů a série s názvem “Kylie’s Kingdom”, která dokumentuje věci “oblíbené” reality hvězdy ( v případě, že jste se zajímali, ona si užívá večeře Roscoe’s Chicken and Waffles v Long Beach v Kalifornii a Kalifornii HD Buttercup pro potřeby interiéru). V tomto duchu jsem sestavil (bezplatný) seznam můj “Faví” věci, které jsem se dozvěděl z Jennerovy aplikace. 

SOUVISEJÍCÍ: Konturování sluchu je nyní podle Kylie Jennerové

Jak vyrobit kandované jamky

první epizoda vaření s Kylie je nyní na TheKylieJenner.com & Kylie Jenner oficiální aplikace

Video zveřejněné králem Kylie (@kyliejenner) 22. února 2016 v 11:28 PST

Jenner je první Kuchařka “Kuchařství s Kylie” učí uživatele, aby vyráběli kandované jamky se zlatými marshmallows, což je pokrm, který dělá “po celou dobu.” Tento recept vyžaduje především organické přísady, včetně kokosového oleje, jamů a pomerančového džusu, s výjimkou Jet Puffed marshmallows a javorový sirup Tet Jemima, který Jenner používá k “utopení” jam. Během epizody Jenner řekne divákům, že vaření je pro ni “velmi terapeutické”; to bylo také divně relaxační sledovat. 

SOUVISEJÍCÍ: Proč je aplikace Chelsea Handler nová aplikace “Gotta Go” vyrobena pro první data

Oblíbené aplikace společnosti Kylie

Kylie Jenner App Embed
Zdvořilost

Jako součást série s názvem “So Down”, Jenner sdílí své oblíbené aplikace, z nichž většina jsou služby pro úpravu fotografií a videa, jako Bumerang, InstaVideo Pro, a VSCO Cam: “Používám videokameru VSCO Cam pro téměř každou fotografii, kterou posílám,” říká. “Mám opravdu rád jejich účinky. Jsou prosté a roztomilé. “

Kylie se také líbí o své vlastní aplikaci (je to opravdu dobře navržená) a její app s velkou sestrou Kimovou Kimoji, což říká, že celá rodina používá. “Jsem tak posedlý. Otočili jsme se Kimovým malým prstem. Kimova zadku používáme hodně. Přicházejí v pořádku. “

SOUVISEJÍCÍ: Severozápad je už lepší na konturování než vy – vidíte rozkošný obrázek

Síla léčivých krystalů

Kylie Jenner App Embed 2
Zdvořilost

V epizodě “Kylie Up Close”, Kylie rozhovory s křišťálovou léčitelkou Katie Manzelou o síle kamenů. Podle Manzella, modré andara krystaly “Sjednoťte a harmonizujte své čakry,” onyx “Je opravdu skvělý způsob, jak nás spojit s částí Země, a tak jsme založeni”, a selenitu “Vysvětluje Jennerovi, že selenitá hůlka může být použita k” zničení vaší aury “a” vyčistit vše, co neslouží “. Na konci epizody Jenner vytvoří krystalovou mřížku,” sada vícenásobných krystalů uspořádaných v harmonickém sakrálním geometrickém vztahu, “vyčistit svůj domov a zavést pozitivní vibrace. 

Klíčová slova: denní péče o kůži a make-up Kylie Jenner

A s tím jsem si koupil organické jamky, samoobslužnou aplikaci a růžový křemen, aby “uzdravil nejhlubší komory” svého srdce. (Vložte Kimoji na vlasy.)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 2

map